Ruimte nodig voor een activiteit?

Onze locaties hebben voor niet-commerciële activiteiten veel te bieden. Om te kijken waar en welke ruimtes er beschikbaar zijn, klik je op onderstaande button ‘Ruimte huren’. Je komt dan op de algemene website van Combiwel waar je alle locaties ziet, dus ook onze onderstaande locaties.

Locaties

De Baarsjes
De Tagerijn
Balboastraat 18
1057 VW Amsterdam
t. (020) 489 44 40
tagerijn@combiwel.nl

Bos & Lommer
De Mansvelt
Karel Doormanstraat 125
1055 VE Amsterdam
t. (020) 686 14 00
mansvelt@combiwel.nl

Huis van de Buurt De Boeg
Hoofdweg 495
1055 SC Amsterdam
t. (020) 686 05 90
boeg@combiwel.nl

Oud-West
De Klinker
Borgerstraat 45
1053 PB Amsterdam
t. (020) 683 85 42
klinker@combiwel.nl

De Havelaar
Douwes Dekkerstraat 2
1053 SX Amsterdam
t. (020) 689 07 11
havelaar@combiwel.nl

Westerpark
De Horizon
Hembrugstraat 156
1013 XC Amsterdam
t. (020) 682 49 71
horizon@combiwel.nl

De Koperen Knoop
Van Limburg Stirumstraat 119
1051 BA Amsterdam
t. (020) 303 50 08
koperenknoop@combiwel.nl

IS DE RUIMTE BESCHIKBAAR?

Wil je weten of er een ruimte beschikbaar is? Klik dan hieronder op de button. Je gaat dan naar de website van Combiwel.