Adressen Combiwel Buurtwerk West

De Baarsjes

De Tagerijn
Balboastraat 18
1057 VW Amsterdam
t. (020) 489 44 40
tagerijn@combiwel.nl

Bos & Lommer
De Mansvelt
Karel Doormanstraat 125
1055 VE Amsterdam
t. (020) 686 14 00
mansvelt@combiwel.nl

Huis van de Buurt De Boeg
Hoofdweg 495
1055 SC Amsterdam
t. (020) 686 05 90
boeg@combiwel.nl

Oud-West
De Klinker
Borgerstraat 45
1053 PB Amsterdam
t. (020) 683 85 42
klinker@combiwel.nl

De Havelaar
Douwes Dekkerstraat 2
1053 SX Amsterdam
t. (020) 689 07 11
havelaar@combiwel.nl

Westerpark
De Horizon
Hembrugstraat 156
1013 XC Amsterdam
t. (020) 682 49 71
horizon@combiwel.nl

De Koperen Knoop
Van Limburg Stirumstraat 119
1051 BA Amsterdam
t. (020) 303 50 08
koperenknoop@combiwel.nl

Stel je vraag

Invalid Email

Gratis Hulp & Advies | Buurtteam West

Bewoners in West zijn welkom en kunnen bij het Buurtteam terecht met vragen over geld, zorg, wonen, werk, geld en veiligheid. Buurtteammedewerkers staan klaar om je te helpen.
Aanmelden en informatie:
www.buurtteamamsterdam.nl/west/

Stichting Combiwel Buurtwerk
Bezoekers: Vlaardingenlaan 15, 1062 HM Amsterdam
Post: Postbus 95304, 1090 HH Amsterdam
t. (020) 575 47 00 | buurtwerk@combiwel.nl